niedziela, 02 wrzesień 2018 12:38

zmiana Wyróżniony

Biblioteka czynna  jest: poniedziałek, wtorek,  piątek  od godz.1300- 1900, środa 800-1600 czwartek nieczynna.

środa, 28 luty 2018 12:59

BAJKA

4 marca Kolejna "Niedziela z Teatrem" dla najmłodszych w SCK

Zapraszamy 4 marca o godz 13.00 do sali Szczyrkowskiego Centrum Kultury na spektakl "Podwodny Świat "

Tym razem aktorzy zabiorą dzieci w podróż poprzez morza i oceany. Spektakl interaktywny będzie miał nie tylko walory edukacyjne, przede wszystkim zapewni małym słuchaczom dużo dobrej zabawy. Dzieci aktywnie uczestniczą w przedstawieniu grając razem z aktorami.

Zdjęcie użytkownika Mateusz Kurowski.

środa, 28 luty 2018 12:38

BAJKA

piątek, 04 sierpień 2017 10:49

Lato z książką Wyróżniony

Zdjęcie użytkownika Miasto Szczyrk.

sobota, 12 listopad 2016 14:08

bajka dla dzieci

Już jutro kolejne Niedzielne Spotkanie z Bajką w Szczyrku !!!!

13. listopada serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na kolejne spotkanie z teatrem.
Tym razem Teatr Duet z Krakowa wystąpi z przedstawieniem pt. "PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI".
Obecność obowiązkowa :)
Godz.13.00 - sala Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczyrku.
Wstęp wolny.

„Przygody małpki Miki-Fiki„ to bajka na podstawie „Awantury i wybryki małej Małpki Fiki Miki” - Makuszyńskiego. Bajka interaktywna z przekazem edukacyjnym, opowiadająca o przygodach śmiesznej małpki. Bajka uczy o zaradności życiowej, jak być dobrym dla innych. Pomoc to główe motto przedstawienia.

Zdjęcie użytkownika Miasto Szczyrk.

Zapraszamy dzieci na przedstawienie teatru Duet, pt. (niedziela) w domu kultury w Szczyrku o godzinie 13.00 wstęp wolny

Miejski Ośrodek Kultury Promocji i informacji w Szczyrku
Informacje tel. 696 498 782