wtorek, 17 marzec 2015 17:18

„Zaczarowany ołówek” w dniu 22 marca godz.13.00

Zapraszamy dzieci na przedstawienie teatru Duet, pt. (niedziela) w domu kultury w Szczyrku o godzinie 13.00 wstęp wolny

Miejski Ośrodek Kultury Promocji i informacji w Szczyrku
Informacje tel. 696 498 782

Opis sztuki

Była sobie raz niemiła królewna, która miała w posiadaniu zaczarowany ołówek. Dzięki niemu spełniało się każde jej życzenie, niestety nie umiała się tym darem z nikim dzielić. Królewna miała marzenie zostać piosenkarką, (wystartowała nawet w programie Mam Talent), ale niestety nie miała ładnego głosu. W tej sytuacji nie pomógł jej nawet zaczarowany ołówek. Startując w programie spotkała skromną, różową świnkę, która miała głos i marzenie, aby występować na scenie. Dzięki staraniom królewny świnka spełniła swoje marzenie, a królewna zmieniła swój charakter na bardzo miły, dzięki czemu polubiło ją wielu, także przedszkolaki. Wszyscy zrozumieli, że w życiu nie można być egoistą, trzeba być miłym, dobrodusznym, a szczęście innych czyni i nas szczęśliwymi.

Więcej w tej kategorii: « Jan RYN bajka dla dzieci »

Skomentuj