wtorek, 23 październik 2018 19:38

Opowieść o dobrym człowieku Wyróżniony

Zapraszamy Dzieci na spektakl bajkowy
„OPOWIEŚĆ O DOBRYM CZŁOWIEKU”

28.10.2018 r. (niedziela ), godz. 13:00 – 13.40 w Szczyrkowskim Centrum Kultury

Zabawna i poruszająca historia kupca, który znalazł się w potrzebie, a przechodzący obok ludzie okazali mu obojętność. Na szczęście znajduje się dobry człowiek, który wraz z dziećmi przychodzi mu z pomocą. Jest to wypełniony muzyką, interaktywny spektakl, podczas którego dzieci uczą się grać na instrumentach oraz udzielają pomocy i pocieszenia głównemu bohaterowi. Razem z aktorami dzieci szukają odpowiedzi na pytanie kto to jest dobry człowiek i na czym polega bezinteresowność. Barwne kostiumy i rekwizyty oraz bogata scenografia przenoszą widzów do starożytnej Jerozolimy. Humorystyczne dialogi gwarantują pełne zaangażowanie widowni i wspaniałą zabawę.
ZAPRASZAMY - wstęp wolny

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, kapelusz i na zewnątrz

Ostatnio zmieniany wtorek, 23 październik 2018 19:45
Więcej w tej kategorii: « bajka bajka »